23. 2. 2005 Plesy a zábavy v Měříně jaro léto 2005:

Sobota 12.3. zábava, Major Major
Neděle 27.3. velikonoční zábava, Rockle

Sobota 16.4. zábava, Jordan
Pátek 29.4. zábava, Renons

Pátek 14.5. zábava, Rockson
Sobota 21.5. zábava, Jordan
Sobota 28.5. zábava, Asmodeus (Praha) + Rockle

Pátek 24.6. pouťová zábava, Major Major
Sobota 25.6. pouťová zábava, Jordan

Lukym

19. 1. 2005 Plesy a zábavy v Měříně v lendu a únoru 2005:

Pátek 21.1. Sportovní ples, hraje MEŠ
Pátek 28.1. zábava, Jordan

Sobota 4.2. Šibřinky, Na šikmé ploše
Sobota 12.2. Hokejový ples, MEŠ

Lukym

13. 1. 2005 Přidána fotogalerie z akce Měřín naděluje Třebíč.

Lukym

30. 11. 2004 Ahojte, tak nám začal advent a s ním i období příprav a těšení se na poslední část Měřínské podzimní sklizně pod názvem "Měřín naděluje Třebíč aneb Václav a jeho šílený cirkus".

Doufám, že jste si už pořídili věnec se svíčkami, aby vám to rychleji ubíhalo. ;o) Před zapálením druhé svíčky si můžete skočit do Jéčka na Supporty o týden později pak na Billa a Sestry do Mezu na zimák.

Opravdový vrchol však nastane až po zapálení čtvrté svíčky a to ve středu 22. prosince, kdy do Měřína přijede - nikoliv Jěžíšek, ten až v pátek - ale Václav Bartoš se skupinami Fru Fru, Cirkus Mrodrý Ublues a Cranberries revival. Na závěr posledního školního dne v tomto roce zahraje oblíbený Jordan.

Lukym

5. 11. 2004 Ahoj, Měřínská podzimní sklizeň má za sebou druhou část. Podle ohlasů návštěvníků i účinkujících, se dá říct, že dopadla více než pozitivně. Stařičká sokolovna se otřásala v základech!

"Močák" se s již tradičně menší počáteční návštěvou vypořádal na výbornou. Gaia Mesiah rozjela nekonečnou taneční párty, na kterou navázal Tleskač, který rozpohyboval i totální taněční analfabety. Vše dokončil Rock & Roll SecondHandu, kterého lidi nechtěli pustit z podia.

22. prosince zakončíme Měřínskou podzimní sklizeň akcí "Měřín naděluje Třebíč aneb Václav a jeho šílený cirkus". Přijďte včas, první skupina vystoupí již v 19:30!

Tomáš

1. 11. 2004 Přidána fotogalerie z festu NesPouTaná Energie.

Lukym

14. 10. 2004 Už za dva dny vypukne druhá akce MěříNské Hudební SkLiZňě - NesPouTaná Energie. Těšíte se?

Gaia Mesiah

Určitě byste měli, protože slovo energie není v názvu této akce jen tak pro legraci. Večer zahájí v sedm hodin mladí punkeři z Velkého Meziříčí zvoucí se Močový Měchýř. Hned po nich nastoupí Gaia Mesiah - divoženky z Prahy, které jste mohli vidět třeba i v Noci s Andělem. Nezkrotnost, nekompromisní přístup k tvorbě, slova protestu, strhující rytmy v kombinaci s osvobozující libozvučností Tleskač – to vše najdete v muzice Gaia Mesiah, která nezapře inspiraci v Rage Against The Machine.

Po nich nastoupí Tleskači, jejich destičlenného tělesa bude jistě plné podium. Nenechte si ujít pověstnou podiovou šou nejlepšího českého SKA orchestru. Závěr bude patřit rokenrollovému Second Handu, s kterým se protančíme až do konce.

Lukym

6. 10. 2004 Koncertní sezóna se rozjíždí i ve Velkém Meziříčí. Už v pátek můžete vyrazit do Jéčka na Ready Kirken a 27.10. (středa před státním svátkem) se tamtéž představí staří známí Wohnouti a spolu s nimi sólový projekt Davida Kollera z Lucie Kollerband. Kompletní program naleznete na www.bafse.wz.cz.

Také v našem oblíbeném Rock Depu již začal podzimní program. Více na www.rockdepo.cz

Lukym

30. 9. 2004 Přidána fotogalerie z festu Emoce Ve VzDuchu.

Lukym

24. 9. 2004 Protože kapelník skupiny Jordan Zbyňa stále bojuje s nemocí, byli jsme donuceni změnit program festu NesPouTaná Energie.

Místo Jordanu se nám poprvé v Měříně představí velkomeziříčská kapela Second Hand hrající starý dobrý Rock & Roll. Můžeme se těšit na pecky od legend jako jsou Bill Haley, Chuck Berry, Little Richard, Fats Domino, Carl Perkins či král rokenrolu Elvis Presley.

Za všechny měřínské pořadatele, fanoušky a kamarády přejeme Zbyňovi brzké uzdravení a doufáme, že ho i s celým Jordanem uvidíme na vánočním festíku MěŘín naDěluje Třebíč

Lukym

20. 9. 2004 Ahoj všem!

Mawataki

Tak máme za sebou první akci. Neobešla se bez problémů, ale nakonec dopadla dobře po včech stránkách. Aspoň máme ponaučení pro příště ohledně informovanosti lidí o začátku akce. Takže ještě jednou - každý fest začíná v 19:00.

Nonsense

Celou akci rozjeli "mladí a neklidní" Mawataki. Diváci kteří si jejich vystoupení nenechali uniknout, si vychutnali velmi povedený koncert, plný výbušnosti a emocí.

S nástupem Nonsense se sál zaplnil a kluci ukázali, že mají stále co říct, a obvzlášť jejich nové kousky zněli výborně. Lidi se bavili a jak skupina sama přiznala, už dlouho nehrála před takovým "kotlem".

Ctrl-Alt-Del

Polští Ctrl-Alt-Del předvedli,že u naších severních sousedů se vždy produkovala výborná hudba, založená na perfektní hráčské vybaveností jednotlivých muzikantů.

Major Major

Major Major dohrál celou akci s přehledem sobě vlastním.

Diváci mohli být spokojeni a doufejme, že dorazí ve stejném (cca 500lidí), né-li větším množství i na příští fest, protože NesPouTaná Energie bude stát rozhodně za to!

Tomáš

11. 8. 2004 Spuštěn web MěříNská Hudební SkLiZeň.

Lukym

Kontakt: Tomáš Uchytil
telefon: +420 732 534 182
e-mail: tchomas@centrum.cz